Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/jarodbartenders/domains/caffebabka.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210 Dziecięce buty narciarskie - Zdrowie i uroda
poniedziałek, Wrzesień 20, 2021

Dziecięce buty narciarskie

Odpowiedni dobór butów narciarskich dla dziecka jest niezwykle ważny, ze względu na jego/jej późniejsze bezpieczeństwo na stoku oraz komfort jazdy. W dobrze dobranych butach, w których dziecku będzie wygodnie, na pewno chętniej i szybciej nauczy się ono jazdy na nartach i uniknie nieprzyjemności, związanych ze złym doborem obuwia narciarskiego. W doborze butów dla dziecka warto wspomóc się pomocą i opinią eksperta w sklepie narciarskim, stacjonarnym, lub internetowym. W tym celu zapraszamy na stronę internetową narty warszawa.pl, lub do sklepu stacjonarnego w Warszawie, przy ulicy Mangalia 4.

Selekcja butów dziecięcych

Sklep narty warszawa.pl oferuje selekcję obuwia narciarskiego dziecięcego oraz juniorskiego. Jednym z przykładowych modeli jest model Atomic Redster JR, wyposażony w technologię Size Adjuster, która pozwala zwiększać rozmiar buta o pół rozmiaru, co sprawi, że dziecko będzie mogło korzystać z nich przez dłuższy czas. Buty te zapewniają dziecku szybszy progres i ułatwioną naukę jazdy oraz, co najważniejsze dla dzieci – świetną zabawę. Buty te wyposażone są w specjalną konstrukcję cholewki oraz regulowany flex – im większy rozmiar buta, tym większy flex. Model ten został stworzony z myślą o różniącej się od dorosłych ciepłocie ciała dzieci, jest niezwykle wygodny i komfortowy, a dominujący czerwony kolor z pewnością przypadnie do gustu wielu dzieciom. Kolejnym przykładem są buty marki Fisher w czarnym kolorze z żółtymi elementami – RC4 60 Junior TS-BLA/BLA, stworzone na sezon 2015/16. Są to buty sportowe dla najmłodszych narciarzy, które idealnie dopasowują się do indywidualnego kształtu stopy, nie deformując go. Model ten został wyposażony w mikro regulację w aluminiowych klamrach, pozwalającą na lepsze ustawienie buta pod potrzeby narciarza oraz w wiele nowoczesnych technologii, po szczegóły których można zajrzeć pod powyższy link. Wyjątkowo dziewczęcym modelem jest model Atomic Waymaker Girl 3. Te fioletowo-białe buty o atrakcyjnej dla wielu dziewcząt szacie graficznej wyposażone zostały w trzyklamrową konstrukcję buta, która jest gwarantem odpowiedniego ułożenia stopy, a co za tym idzie, komfortu i wygody na stoku. Konstrukcja skorupy pozwala na odpowiednie utrzymywanie ciepła w bucie, nawet podczas całego dnia na mrozie. Ten model także posiada technologię Size Adjuster, umożliwiającą zwiększenie buta o pół rozmiaru. Konstrukcja cholewki jest typowa dla modeli juniorskich, czyli progresywna. Oznacza to, że w butach tych flex i kształt cholewki dopasowany jest do umiejętności i gabarytów danego dziecka. Jeszcze jednym przykładem są buty marki Salomon – model X Max 60 T Junior w kolorze białym, z czarnymi i żółtymi elementami. Wyposażone są one w nowoczesny system Oversize Pivot zapewniający skuteczne przekazywanie siły w trakcie wychyleń na boki, przy równoczesnym zachowaniu progresywnego flexu. Cholewka jest specjalnie dopasowana do dziecięcych potrzeb, a but wewnętrzny z pianki dopasowuje się do kształtu stopy gwarantując jej ciepło i uczucie komfortu. Podkładki pod palce i piętę można bez problemu wymieniać, gdy się zużyją. Po więcej modeli dziecięcych butów narciarskich zapraszamy na narty warszawa.pl.

Bezpieczeństwo zakupów przez Internet

Zakupy w sklepie narty warszawa.pl to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i satysfakcji. Towar pochodzi od zaufanych i sprawdzonych dostawców, a zamówienia wysyłane są do klientów każdego dnia, nie czeka się więc długo na przesyłkę. Pracownicy sklepu odpowiadają na wszelkie pytania telefonicznie lub mailowo.

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>