wtorek, Styczeń 18, 2022

HIFU – na czym polega ten zabieg?

HIFU to trwała kuracja odchudzająca. Wykorzystując ciepło, niszczy komórki tłuszczowe w określonym obszarze docelowym, takim jak brzuch lub uda. Nie tylko niszczy tłuszcz, ale także przyspiesza wzrost kolagenu, dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza i bardziej napięta.

Zabiegi napinania skóry HIFU są całkowicie nieinwazyjne. Są świetną alternatywą dla osób, które chcą szybko schudnąć, ale nie chcą iść pod nóż. Dowiedz się więcej o HIFU.

Czym jest HIFU?

HiFU emituje precyzyjną i ułamkową energię ultradźwiękową przez powierzchnię skóry do głębszej tkanki podskórnej (warstwa tkanki tłuszczowej). Zabieg ten zapewnia temperaturę 60 – 70 stopni Celsjusza na zwoje tłuszczu w ciele, które są trudne do usunięcia. Obszary działania to: brzuch, uda, pośladki i plecy.

Zabieg HIFU rozpuści komórki tłuszczowe i wyeliminuje je z organizmu przez pewien czas.

HIFU dostępne m.in. w BeautySkin w Warszawie lub Radomiu ujędrni nadmiar skóry i pomoże w redukcji cellulitu, wygładzając grudki i guzy. Połączenie dwóch różnych rozmiarów rękojeści działa skutecznie na obszarach „trudnych do poruszania” złogów tłuszczu, jednocześnie napinając i napinając skórę.

Czego można oczekiwać po zabiegu?

W renomowanych klinikach w dniu zabiegu wyznaczany jest obszar na ciele, na którym zastosowana zostanie nowoczesna technologia. Zostanie zrobione zdjęcie przed, a drugie zdjęcie zostanie zrobione podczas następnego zabiegu, aby zobaczyć postępy. Zabiegi zwykle trwają do 1 godziny, ale długość zabiegów może się różnić w zależności od wielkości obszaru docelowego.

Zaleca się  3-4 zabiegi w odstępie 6 tygodni. Może się to różnić w zależności od obszaru, na którym pracuje ekspert. Jeśli chcesz wiedzieć, ile zabiegów będziesz potrzebować, możesz umówić się na konsultację np. w Klinice Beauty Skin.

Jak wygląda zabieg w klinice?

Ultraskin II jest to jedyna medyczna platforma HIFU, dzięki technologii skoncentrowanych ultradźwięków (HIFU) stymuluje warstwę SMAS, oraz głębiej położone partie skóry bez przerywania ciągłości naskórka. Efektem zabiegu jest długotrwały lifting, dzięki dodatkowej stymulacji skóry właściwej możliwa jest jej głęboka przebudowa. Ultraskin II jako jedyna technologia na rynku umożliwia penetrację głębokich warstw tkanki podskórnej, gwarantując usuwanie miejscowych złogów tkanki tłuszczowej dzięki aplikatorowi Ultra Deep 13mm. Technologia Ultraskin II została poparta wieloma badaniami i publikacjami naukowymi.

Efekty

 • napięcie i przywrócenie jędrności ramion, okolicy kolan, brzucha i pleców
 • konturowanie i ujędrnienie sylwetki (uda, kolana, brzuch, łydki)
 • lifting wiotkiej skóry (po ciąży, lub dużej utracie ciała)
 • redukcja miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej

Dlaczego Ultraskin II Absolute

 • brak rekonwalescencji
 • długotrwałe, naturalne rezultaty
 • możliwość wykonania zabiegu na każdej partii ciała
 • zabieg całoroczny
 • efekt już po jednym zabiegu
 • przebadana, bezpieczna oraz skuteczna technologia
 • Ultraskin II to jedyna technologia, łącząca Micro i Makro Focused Ultrasound.

Czy zabieg HIFU boli?

Zabiegi napinania skóry i modelowania sylwetki HIFU nie bolą. Pacjenci mogą odczuwać lekkie mrowienie lub mrowienie, które może być nieco nieprzyjemne. Stopień odczuwania przez pacjentów bólu będzie zależał od obszaru docelowego. Po zabiegu może pojawić się lekkie zaczerwienienie w obszarze docelowym.

Zabiegi i schemat terapii

Zanim lekarz zdecyduje się przeprowadzić zabieg przeprowadza rozmowę z pacjentem w celu poznania jego oczekiwań oraz dowiedzenia się więcej na temat schorzeń, obecnie przyjmowanych leków czy alergii. Bezpośrednio przed zabiegiem ekspert ocenia obszar, na którym ma pracować. Najważniejsze jest to, że bezpośrednio po całej procedurze można wrócić do wykonywania swoich codziennych zadań.

Zabieg HIFU można łączyć z innymi zabiegami. W klinice BeautySkin dostępne są zarówno zabiegi pielęgnacyjne na całe ciało, jak i takie na samą twarz. Przy wykonywaniu jakichkolwiek zabiegów najważniejsza jest codzienna pielęgnacja ciała oraz odpowiednie nawodnienie organizmu.

Szukasz idealnego zabiegu dla siebie? Sprawdź ofertę kliniki BeautySkin: https://www.beautyskin.com.pl/

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>