Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/jarodbartenders/domains/caffebabka.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210 Icoone laser – sprawdź jak działa na cellulit i nie tylko! - Arte Derm Warszawa
piątek, Październik 07, 2022

Icoone laser – sprawdź jak działa na cellulit i nie tylko!

Lato to czas, kiedy każda kobieta chętnie zakłada szorty czy krótkie, zwiewne sukienki. Niestety czasami sen z powiek spędzają niedoskonałości skóry, a wśród nich m.in. cellulit. Dzięki Icoone laser można się pozbyć tego, oraz wielu innych problemów estetycznych, co ważne skutecznie i bezboleśnie. Zabieg Icoone laser daje nie tylko efekty wizualne, ale też terapeutyczne.

Icoone laser – podciśnieniowa mikrostymulacja tkanek

Główne zadanie lasera Icoone to dogłębna, podciśnieniowa mikrostymulacja tkanek, bez naruszania zewnętrznej warstwy rogowej skóry. Ta forma precyzyjnego masażu daje nie tylko efekty estetyczne, ale również terapeutyczne.

Zabieg laserem Icoone jest bezbolesny, a często wręcz przyjemny i relaksujący. Podczas kwalifikacji do zabiegu, lekarz dobiera parametry do indywidualnych potrzeb pacjenta oraz określa długość trwania laseroterapii.

Efekty widoczne są już po pierwszej sesji terapeutycznej, jednak często dla osiągnięcia optymalnego rezultatu, konieczne jest zastosowanie kilku lub kilkunastu serii.

Po zabiegu nie jest wymagana rekonwalescencja i można wrócić do codziennej aktywności. Zwykle pojedyncza sesja trwa od 40 minut do 1 godziny. Icoone laser to jedyne w swoim rodzaju urządzenie, z którego mogą korzystać pacjenci w każdym wieku oraz z dowolnym typem skóry.

Technika działania Icoone laser – co go wyróżnia na tle innych laserów?

Icoone laser to unikatowe połączenie działania trzech technologii. Dzięki takiemu zestawieniu, jego moc przenika równocześnie od warstwy rogowej skóry, poprzez skórę właściwą, aż do tkanki tłuszczowej i mięśniowej. Laser Icoone łączy w sobie techniki, takie jak:

 • Światło LED – jest ono odpowiedzialne za pobudzenie komórek do regeneracji oraz zwiększenie produkcji elastyny i kolagenu. W efekcie jego działania skóra staje się jędrniejsza i odmłodzona.
 • Patent Roboderm – głowica urządzenia Icoone laser jest wyposażona w specjalne mikrootwory, które skutecznie działają na każdy milimetr skóry poddanej zabiegowi. Budowa głowicy uniemożliwia mechaniczne uszkodzenie naskórka.
 • Biostymulujący laser diodowy o długości fali 915 nm – ta długość fali dociera w głąb skóry, gdzie jest absorbowana przez lipidy występujące w komórkach tłuszczowych. Wytworzone dzięki temu ciepło pobudza proces lipolizy i przyspiesza rozpad komórek tłuszczowych.

Dzięki działaniu Icoone laser równocześnie można wyszczuplać, modelować, ujędrniać i pobudzać tkankę do procesów regeneracyjnych w naturalny sposób. Laser przeznaczony jest do stosowania na każdym obszarze ciała i do wszystkich rodzajów skóry, nawet delikatniej ze skłonnością do powstawania pajączków.

W jakich przypadkach szczególnie zalecany jest zabieg Icoone laser?

Laseroterapię z użyciem lasera Icoone w Arte Derm w Warszawie można wykonywać w obrębie całego ciała. Jego zastosowanie jest szczególnie zalecane dla osób zmagających się z:

 • cellulitem – również tym w zaawansowanej fazie;
 • głęboko zlokalizowaną i trudną do redukcji tkanką tłuszczową;
 • bliznami powypadkowymi i pooperacyjnymi;
 • nadwagą;
 • wiotką, luźną skórą;
 • zmienioną sylwetką po porodzie;
 • zmarszczkami;
 • rozszerzonymi porami;
 • podwójnym podbródkiem;
 • nierównym kolorytem skóry;
 • niezadowalającym owalem twarzy;
 • niedotlenieniem tkanek skóry.

Zabieg Icoone jest również idealnym uzupełnieniem liposukcji czy odchudzania.

Terapeutyczna moc działania Icoone laser w leczeniu bólu i innych schorzeń

Dzięki swoim szczególny właściwościom, laser Icoone potrafi rozwiązać nie tylko problemy natury estetycznej, ale jest też pomocny w leczeniu wielu innych dolegliwości, takich jak np. zaparcia, obrzęki, zmiany naczyniowe, chroniczne zmęczenie czy przewlekły stres.

Laser Icoone tosuje się również w terapii redukującej ból mięśni, np. wynikający z nieodpowiedniej postawy ciała, starych kontuzji czy nadmiernego obciążenia organizmu.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu Icoone laser

Choć zabieg ten jest wyjątkowo bezpieczny i nieinwazyjny, to w pewnych sytuacjach przeprowadzenie go może być niemożliwe. Zwykle z zabiegu należy zrezygnować:

 • jeśli pacjent choruje na choroby nowotworowe;
 • jeśli skóra jest w trakcie infekcji lub przerwana jest jej ciągłość;
 • jeśli łuszczyca występuje w fazie zapalnej;
 • jeśli pacjentka jest w ciąży;
 • podczas stosowania niektórych substancji fotouczulających, takich jak np. niektóre antybiotyki, sterydy, leki psychotropowe, zioła.

Jeśli z jakiegoś powodu zabieg Icoone laser nie może być wykonany, warto skonsultować z lekarzem inną metodę leczenia, która będzie w pełni bezpieczna dla pacjenta. W Klinice Arte Derm w Warszawie zabieg laserem Icoone poprzedzony jest konsultacją ze specjalistą, który rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości.

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>