piątek, Lipiec 30, 2021

Ile kosztuje przeszczep włosów?

Cena przeszczepu włosów uzależniona jest od liczby wizyt oraz danej kliniki. W Novoderm Łódź oferowane są skuteczne zabiegi przeszczepiania włosów w atrakcyjnych i przystępnych cenach. zukasz odpowiedniego miejsca do wykonania tego typu zabiegu? Sprawdź ofertę kliniki lub skontaktuj się ze specjalistą.

Jak wygląda zabieg przeszczepu włosów?

WAW FUE to innowacyjny zabieg przeszczepu włosów, polegający na pobraniu mikroszczepów włosów z tyłu głowy, klatki piersiowej, pleców i twarzy. Następnie lekarz tworzy małe otwory w skórze głowy,  w których umieszcza pobrane wcześniej cebulki włosów. W naszej klinice wykonywany jest przez profesjonalistów.

Zasadniczo może być potrzebnych kilka sesji chirurgicznych, aby osiągnąć zadowalającą pełnię, a między nimi zwykle zalecany jest kilkumiesięczny okres gojenia. Może minąć nawet dwa lata, zanim zobaczysz ostateczny wynik z pełną serią przeszczepów. Wymagana ilość krycia zależy częściowo od koloru i tekstury włosów. Grube, szare lub jasne włosy zapewniają lepsze krycie niż cienkie, ciemne włosy.

Ile kosztuje przeszczep włosów?

Koszt przeszczepu włosów uzależniony jest od wielu czynników. Ogromny wpływ na finalną cenę ma jakość włosa, jego kolor oraz to, jak duże są ubytki. Specjalista podczas wizyty decyduje, ile sesji będzie niezbędnych do pobudzenia włosów do odrastania. Koszty ogólne jakie można wskazać to od 1500 złotych do 10.000 złotych.

Czas rekonwalescencji

Poza finansowymi kosztami operacji przeszczepu włosów, nie należy lekceważyć czasu powrotu do zdrowia i potencjalnych powikłań po zabiegu. Po operacji Twój chirurg lub pracownik służby zdrowia zazwyczaj pozwoli Ci wrócić do pracy następnego dnia. Jednak obszar dawczy (skąd pobierane są włosy) i obszar biorcy (włosy, w których są przeszczepiane) mogą goić się nawet do trzech tygodni, w zależności od rodzaju operacji, którą zdecydujesz się przeprowadzić. Twój chirurg prawdopodobnie również doradzi Ci, aby nie ryzykować spowolnienia procesu gojenia przez noszenie jakiegokolwiek rodzaju swetra (tak – dotyczy to również koszulek) podczas leczenia. Ogólnie rzecz biorąc, należy unikać wszystkiego, co mogłoby dotknąć lub spowodować obrażenia ciała.

Czy przeszczep włosów to dobre rozwiązanie dla każdego?

Jeśli masz cofającą się linię włosów chcesz coś z tym zrobić, przeszczep włosów może stanowić potencjalne rozwiązanie. Przeszczep linii włosów wykonywany przez doświadczonego, wykwalifikowanego chirurga może przywrócić linię włosów i przywrócić objętość i grubość, które miałeś w przeszłości. Po przeszczepie włosów Twoja fryzura odzyska dawny blask. Zabieg przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, jest więc dla pacjenta bezbolesny i komfortowy. Po zabiegu pacjent wraca do domu i może spokojnie wrócić do codziennej aktywności i nie musi się martwić nieestetycznymi bliznami. Dzięki nowatorskiej technologii WAW FUE  zabieg jest komfortowy, nie wymaga hospitalizacji i uciążliwego powrotu do zdrowia. Nie pozostawia blizn jak w przypadku chirurgicznego przeszczepu włosów.

Gdzie wykonać zabieg?

Zabieg powinien być wykonywany tylko w sprawdzonej klinice. Ponadto należy wcześniej skonsultować z lekarzem, jaki obszar włosów chcemy poprawić oraz ile będzie trwał czas leczenia. W klinice Novoderm Łódź oferowana jest najwyższa jakość przeszczepu włosów, a  pacjenci są informowani o procesie przebiegu leczenia na każdym jego etapie. Przeszczep włosów jest skutecznym i praktycznie jedynym rozwiązaniem, aby odzyskać młodzieńczy wygląd. W łódzkiej klinice Novoderm pracują najlepsi specjaliści, którzy pomogą Ci uporać się z problemem i sprawią, że będziesz czuł się pewny siebie.

W celu umówienia się na wizytę ze specjalistą i zweryfikowana stanu włosów zapraszamy do kontaktu z Novoderm Łódź.

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>