poniedziałek, Październik 26, 2020

Karboksyterapia Julie – szybka i skuteczna redukcja cellulitu

Cellulit, zwany potocznie skórką pomarańczową to defekt kosmetyczny, który doskwiera wielu kobietom – również tym o prawidłowej masie ciała, bez ani jednego zbędnego kilograma. Jak walczyć z charakterystycznymi nierównościami na skórze, gdy ćwiczenia i zdrowa dieta nie pomagają?

Co pomaga zredukować cellulit? Zdaniem ekspertów z warszawskiej Kliniki Beauty Skin skutecznym antidotum na cellulit jest karboksyterapia Julie – co warto wiedzieć o tym zabiegu przed wizytą w gabinecie medycyny estetycznej?

Jak wygląda redukcja cellulitu za pomocą karboksyterapii Julie?

Na czym polega redukcja cellulitu za pomocą karboksyterapii Julie? Najważniejszą rolę odgrywa tutaj dwutlenek węgla (CO2), który jest wprowadzany podskórnie za pomocą bardzo cienkiej igły. Iniekcjom może towarzyszyć uczucie rozpierania lub lekkie szczypanie, nie są to jednak szczególnie dokuczliwe doznania. Iniekcje CO2 stymulują syntezę kolagenu skórnego, rozluźniają struktury zwłóknień, poprawiają metabolizm komórkowy i usprawniają mikrokrążenie. Skóra staje się aksamitnie gładka, odżywiona i dotleniona. Inteligentne urządzenie dopasowuje parametry pracy do danego problemu urodowego. To, co jeszcze wyróżnia karboksyterapię Julie to podwójny system podgrzewania gazu (Double Heating System), precyzyjna regulacja przepływu CO2 oraz samodzielny dobór parametrów zabiegowych. Innowacyjny system odpowietrzania, minimalizuje ryzyko skutków ubocznych – zwłaszcza obrzęków. To nowoczesne i inteligentne urządzenie gwarantuje kobietom maksymalny poziom sterylności i bezpieczeństwa podczas zabiegu redukcji cellulitu. Ile trwa sesja karboksyterapii? W zależności od stadium zaawansowania cellulitu i partii ciała od kilku do kilkudziesięciu minut. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji, pacjentka może od razu wrócić do normalnego trybu życia, choć przez kolejne 3 dni powinna unikać korzystania sauny, solarium i basenu. Chcąc wygrać walkę ze skórką pomarańczową należy poddać się serii zabiegów – minimalna, rekomendowana ilość to 6 sesji.

Karboksyterapia – dwutlenek węgla Twoim sprzymierzeńcem w walce z cellulitem

Powierzchnia skóry partii ciała objętych cellulitem jest pofałdowana i nierówna – co pogłębia ten problem natury estetycznej? Powstawaniu skórki pomarańczowej sprzyja:

  • niski poziom aktywności fizycznej,
  • nadmiar estrogenu,
  • przewlekły stres,
  • praca siedząca,
  • picie małych ilości wody,
  • zbyt dużo cukrów prostych w diecie,
  • noszenie bardzo wysokich szpilek i obcisłych ubrań,
  • doustna antykoncepcja hormonalna.

Karboksyterapia to zabieg antycellulitowy, który wygładza i ujędrnia skórę w problematycznych partiach ciała (np. udach, pośladkach, brzuchu) bez ingerencji chirurgicznej. Wzmożony drenaż limfatyczny wpływa korzystnie na kondycję skóry, redukując cellulit i wiele niedoskonałości. Część osób zastanawia się, jakie inne problemy estetyczne poza cellulitem rozwiązuje terapia CO2?

Jakie inne niedoskonałości urody eliminuje karboksyterapia Julie?

Inteligentny system Julie nie tylko redukuje cellulit, ale też doskonale radzi sobie ze szpecącymi rozstępami, bliznami i  oznakami starzenia się skóry. Wskazaniem do skorzystania z niezwykłej mocy dwutlenku węgla są też cienie pod oczami, lokalne nagromadzenie tkanki tłuszczowej, łuszczyca, łysienie, przebarwienia oraz nadmierne wypadanie włosów. Spektakularne efekty karboksyterapii Julie sprawiają, że zabiegi z wykorzystaniem CO2 cieszą się niesłabnącą popularnością. Jeśli chodzi o czynniki wykluczające, z karboksyterapii nie mogą skorzystać pacjentki w ciąży, z chorobami serca i płuc, nowotworami oraz stanem zapalnym skóry w obszarze zabiegowym. Przeciwwskazaniem jest też terapia doustna inhibitorami anhydrazy węglanowej.

Interesuje Cię skuteczna, szybka redukcja cellulitu bez wyrzeczeń i ryzyka powikłań? Chcesz z dumą i bez kompleksów odsłaniać zgrabne, gładkie ciało latem? Więcej kluczowych informacji dotyczących karboksyterapii aparaturą najnowszej generacji – Julie znajdziesz na stronie internetowej: https://www.beautyskin.com.pl/

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>