Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/jarodbartenders/domains/caffebabka.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210 Labioplastyka - zmniejszenie warg sromowych | Sthetic
piątek, Październik 07, 2022

Labioplastyka, czyli sposób na zmniejszenie warg sromowych

Tematyka narządów płciowych jest tak intymna, a w naszej kulturze wręcz sekretna, że w momencie kryzysu nie wiemy jak powinno się postępować. Kobiety nie zawsze chętnie przyznają się do problemów, które wiążą się z odkryciem ich najbardziej newralgicznych punktów natury erotycznej. Jednak w sprawach tak istotnych jak powiększone wargi sromowe nie muszą być narażone na niepotrzebne stresujące sytuacje, jeśli tylko odważą się na zrobienie pierwszego kroku  – podjęcia decyzji o ich korekcji.

Jakie są najnowsze metody na zmniejszenie warg sromowych?

W przypadku labioplastyki możemy liczyć na zmniejszanie warg sromowych przy użyciu lasera. Warto skorzystać z najnowszych metod ginekologii estetycznej jaką jest niewątpliwie zabieg laserem MonaLisa Touch. To właśnie dzięki niemu specjaliści ze Sthetic Klinika dr Jagielskiej mogą dokonać poprawy wyglądu warg sromowych pań.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg korekcji sromu?

Zabieg korekcji warg sromowych skierowany jest do kobiet, które mają powiększone lub nierówne wargi sromowe,  co z kolei jest przyczyną bólu i dyskomfortu podczas uprawiania sportu, noszeniu bielizny, stroju kąpielowego, a także podczas stosunku płciowego.

Czasem zdarza się również, że powodem wykonania plastyki są nawracające infekcje miejsc intymnych, spowodowane przeszkodami w utrzymaniu prawidłowej higieny tych stref. Dlatego kobiety, które odczuwają jakiekolwiek niedogodności psychiczne lub fizyczne powinny zgłosić się do profesjonalistów w celu trafnego zdiagnozowania przyczyny tych uciążliwości.

Antidotum na potrzeby współczesnych kobiet

W obecnych czasach kobiety pełnią wiele różnorodnych ról, które nie powinny się na siebie nakładać. Jednak rozważania teoretyczne na temat bycia matką i żoną, przy równoczesnej pracy zawodowej, potrzebie rozwoju osobistego i aktywności fizycznej, w zetknięciu z praktyką, nie zawsze dają paniom odpowiedni poziom szczęścia i satysfakcji. Z tego powodu płeć piękna może i powinna podjąć kroki w celu poprawy jakości życia. Współczesne, nowoczesne kobiety to osoby świadome własnych potrzeb i pielęgnujące wszystkie ważne dla siebie sprawy, w tym również utrzymywania poziomu zadowolenia z życia erotycznego.

Z danych naukowców z Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej (American Society of Plastic Surgery – ASPS) wynika, że w ostatnim czasie występuje wzrost zainteresowania i świadomości kobiet obszarem labioplastyki. Znacząco zwiększa się popyt na usługi ginekologii estetycznej z racji zmian kulturowych, dostępu do informacji przez internet, komunikacji przez media społecznościowe, a także ciągle poszerzającej się oferty współczesnych gabinetów medycznych.

Dlaczego tak korzystny jest zabieg laserowy?

Zabieg laserem MonaLisa Touch koryguje nieprawidłowe lub nierówne wargi  sromowe mniejsze u kobiet, które z tego powodu odczuwają silny dyskomfort w sytuacjach codziennych, takich jak ćwiczenia fizyczne lub stosunek seksualny.

Należy zwrócić uwagę, iż wargi sromowe pełnią funkcję ochronną i zapewniają nawilżanie w czasie zbliżenia erotycznego. Dlatego tak istotne jest wykonanie zabiegu z należytą dokładnością i delikatnością, żeby odpowiednio spełniały swoją rolę.

Szczegóły na temat zabiegu laserowego MonaLisa Touch odnaleźć można na stronie: http://sthetic.pl/zabiegi/ginekologia-estetyczna/mona-lisa-touch/

Znaczenie labioplastyki w odzyskiwaniu komfortu

Dojrzała i szczęśliwa kobieta to taka, która potrafi odważnie komunikować swoje potrzeby oraz znajduje najlepsze z istniejących rozwiązań, prowadzących do rozwiązania jej problemów. W dobie zaawansowanego i ciągłego rozwoju technologii stosowanych w medycynie estetycznej, labioplastyka laserowa to jedno z narzędzi, będących w czołówce najpopularniejszych na świecie usług medycznych. Dziedzina ta stwarza szerokie możliwości do nowoczesnego leczenia, opracowanego przez naukowców, jednak to tylko od nas zależy czy skorzystamy we właściwym dla siebie momencie z ich osiągnięć.

1 Comments

  1. Ja jestem po labioplastyce. Robiłam ją w klinice w warszawie i naprawdę naprawdę uważam, ze to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Przestałam się już wstydzić na basenie czy na plaży. Ba… na początku to ja nawet własnego męża się wstydziłam. Ale już po problemie. Jestem dużo spokojniejsza i bardziej pewna siebie.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>