niedziela, Sierpień 19, 2018

Masz blizny potrądzikowe ? – pokonaj je laserem frakcyjnym Emerge

Trądzik jest chorobą przewlekłą, pojawia się na twarzy, ale również na dekolcie, ramionach czy plecach. Niestety nawet przy łagodnym przebiegu mogą wystąpić długo utrzymujące się tzw. blizny potrądzikowe. Istnieje wiele metod leczenia blizn potrądzikowych (peelingi, dermabrazja, kuracja hormonalna), jak wiadomo żadna z nich nie gwarantuje całkowitego pozbycia się problemu. Trzeba wziąć pod uwagę, że im później rozpoczęte leczenie trądziku, tym większe prawdopodobieństwo powstania blizn. Medycyna estetyczna proponuje jeden z najbardziej skutecznych sposobów usuwania tych blizn – laserem Emerge.

Na czym polega usuwanie blizn potrądzikowych laserem Emerge?

Laser frakcyjny Emerge przeznaczony jest do usuwania i redukcji niedoskonałości skóry. Działanie lasera polega na zetknięciu wiązki światła laserowego ze zmienioną chorobową tkanką , skutecznie ją przebudowuje, zastępując zniszczoną tkankę zupełnie nową i zdrową. Jak podkreślają lekarze specjaliści z Beauty Skin zabieg laserowego usunięcia blizn potrądzikowych laserem Emerge jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, (nie wymaga znieczulenia miejscowego) a działanie lasera jest bardzo precyzje. Większość zabiegów trwa od 15 do 30 minut.

Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją ze specjalistą, w trakcie której zostaje określona ilość zabiegów oraz ich częstotliwość.

Sprawdźmy efekty!

Nasze szepczące blizny zostaną zredukowane do minimum już po kilku zabiegach. W zależności od kondycji skóry zaleca się wykonanie serii 3-10 zabiegów dla uzyskania najlepszych rezultatów. Pierwsze efekty po zabiegu są widoczne następnego dnia, a najlepsze rezultaty zauważymy po upływie 2 tygodni. Jak zauważają eksperci z Beauty Skin leczenie blizn po trądziku laserem Emerge daje świetne rezultaty. Pacjenci są pozytywnie zaskoczeni efektami. W przypadku płytszych zmian u zdecydowanej większości zostają one całkowicie wyeliminowane, a trudne, głębokie blizny ulegają spłyceniu. A najważniejsze jest to, że poprawia się ogólna kondycja skóry.

Co po zabiegu laserem Emerge?

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, należy wtedy ją schłodzić kompresem żelowym. Zaleca się:

– stosowanie odpowiednich preparatów łagodzących i chłodzących

– oczyszczanie skóry tylko preparatami delikatnymi

– należy unikać mocnego makijażu lub produktów silnie nawilżających

– chronić skórę przed uszkodzeniem i działaniem słońca, czy solarium, stosować preparaty dla skóry wrażliwej z filtrami przeciwsłonecznymi

– unikać intensywnych ćwiczeń przez 1-3 dni po zabiegu.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu ?

– ciąża

– nowotwory skóry

– terapie doustne retinoidami oraz izotretinoiną lub steroidami

– infekcje bakteryjne i wirusowe

– stany zapalne skóry oraz przewlekłe zapalne dermatozy (łuszczyca , atopowe zapalenie skóry)

– opalania oraz stosowanie kremów samoopalających

– zażywanie ziół światłouczulajacych (dziurawiec, nagietek, skrzyp)

– cukrzyca

– obniżenie odporności organizmu.

Jeśli mamy głębokie blizny po trądziku, nie eksperymentujmy próbując pozbyć się ich we własnym zakresie. Pamiętajmy, że warto łączyć codzienną pielęgnację z profesjonalnymi zabiegami. Dzięki temu otrzymamy najlepsze efekty.

Więcej informacji na stronie beautyskin.com.pl

 

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>