poniedziałek, Grudzień 09, 2019

Maszynki do skręcania, czyli sposób na tanie papierosy

Papierosy stają się coraz droższe, nic więc dziwnego, że palacze widząc wciąż postępujący wzrost cen, szukają alternatyw w postaci tanich papierosów. Maszynki do skręcania papierosów pozwalają nie tylko na spore oszczędności, ale również dają możliwość eksperymentowania z różnym rodzajem tytoniu, bletek do papierosów czy filtrów do papierosów. Wraz ze specjalistami z bletki.com znajdź odpowienią dla siebie maszynkę do skręcania papierosów!

Skręcanie papierosów ręcznie

Skręcanie papierosów ręcznie uznawane jest niemalże za sztukę, jednak… szybko może stać się nudne, męczące, nużące. Zwłaszcza gdy jesteś w podróży i musisz szybko przygotować papierosy. W tym wypadku o wiele lepiej sprawdza się prosta, ale dosyć efektywna maszynka do skręcania, nazywana również zwijarką do papierosów, składająca się z dwóch walców połączonych materiałem. W środek maszynki wkładasz tytoń i ustnik, zamykasz ją i wkręcasz bletkę do papierosów. Voila, papieros gotowy! Ręczne maszynki do skręcania dają możliwość swobodnego doboru ulubionych bibułek do papierosów, które występują w różnych rozmiarach, mogą być wytwarzane z różnorakich materiałów i mieć różnorodne smaki. Wszystko to przekłada się na przyjemność palenia.

Elektryczne maszynki do skręcania – szybki i prosty sposób na tanie papierosy

W sklepie z akcesoriami do palenia znajdziesz również maszynki do skręcania papierosów elektryczne. Jest to oczywiście szybszy sposób na zrobienie swoich własnych tanich papierosów i wymagający mniej wysiłku, ale nie jest tak poręczny, jak ręczne zwijarki. Nie są doskonałe, ale z pewnością oszczędzą twój czas. Maszynki do gilz nie zwijają bletek – potrzeba do nich już zwiniętych bibułek z filtrem, w  które maszynka wtłacza tytoń. Po prostu umieść pożądaną ilość tytoniu w otworze maszynki, a papierosy wyskoczą z niej w ciągu kilku sekund.

Jak wybrać maszynkę do skręcania?

Ze względu na zróżnicowane rozmiary i funkcje związane z przygotowaniem własnych tanich papierosów, istnieje kilka czynników, które należy rozważyć przed zakupem którejkolwiek maszynki do skręcania:

  • rozmiar papierosów
    W większości instrukcji dołączanych do maszynek do skręcania określone zostało, jaki rozmiar papierosów możemy w niej wyprodukować. Zazwyczaj jest to od 70 do 84 milimetrów. 84 milimetrowe bletki i większe nazywane są king size. Przed zakupem jakichkolwiek bibułek do papierosów upewnij się, że będą pasowały do Twojej maszynki.
  • częstotliwość palenia
    Jeśli palisz tylko okazjonalnie niewielka maszynka lub zwijarka do papierosów w zupełności wystarczy. Jeśli jednak wypalasz sporo papierosów postaw raczej na maszynkę, która w szybki sposób pomoże Ci je zrobić.
  • miejsce używania
    Jeśli chcesz mieć możliwość skręcania papierosa gdziekolwiek jesteś, powinieneś wybrać ręczną zwijarkę do papierosów. Jeśli zależy Ci na tym, aby robić papierosy szybko i efektownie w dużych ilościach we własnym domu, najlepiej się sprawdzą elektryczne maszynki do skręcania i nabijarki do papierosów.

Skręcanie papierosów – czego jeszcze potrzebujesz?

Zakup maszynki do skręcania to dopiero początek w Twojej przygodzie tworzenia własnych, niepowtarzalnych i tanich papierosów! Co jeszcze jest Ci potrzebne? Przede wszystkim tytoń o ulubionym smaku i aromacie, odpowiednie bletki do papierosów, które również bardzo wpływają na smak palenia oraz filtry – niezbędny element papierosów, który odpowiada za komfort palenia. Filtry, ustniki, bibułki papierosowe i inne gadżety znajdziesz w sklepie z akcesoriami do palenia bletki.com.

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>