Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/jarodbartenders/domains/caffebabka.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210 Najlepsze zabiegi odchudzające | BeautySkin Warszawa, Radom
poniedziałek, Wrzesień 20, 2021

Najlepsze zabiegi odchudzające

Piękna skóra i młody wygląd marzą się każdej kobiecie. W dzisiejszych czasach, gdy jesteśmy zabiegani i zmęczeni trudno wygospodarować przestrzeń na przygotowywanie posiłków dietetycznych czy intensywny ruch.

Z pomocą przychodzą zabiegi modelowania sylwetki oferowane przez klinikę BeautySkin w Warszawie i Radomiu. Zobacz, spośród jakich zabiegów możesz wybierać.

Ultraskin II Absolute najmocniejsze HiFu

Ultraskin II jest to jedyna medyczna platforma HIFU, dzięki technologii skoncentrowanych ultradźwięków (HIFU) stymuluje warstwę SMAS, oraz głębiej położone partie skóry bez przerywania ciągłości naskórka. Efektem zabiegu jest długotrwały lifting, dzięki dodatkowej stymulacji skóry właściwej możliwa jest jej głęboka przebudowa. Ultraskin II jako jedyna technologia na rynku umożliwia penetrację głębokich warstw tkanki podskórnej, gwarantując usuwanie miejscowych złogów tkanki tłuszczowej dzięki aplikatorowi Ultra Deep 13mm. Technologia Ultraskin II została poparta wieloma badaniami i publikacjami naukowymi.

Efekty

 • napięcie i przywrócenie jędrności ramion, okolicy kolan, brzucha i pleców
 • konturowanie i ujędrnienie sylwetki (uda, kolana, brzuch, łydki)
 • lifting wiotkiej skóry (po ciąży, lub dużej utracie ciała)
 • redukcja miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej

Redukcja tkanki tłuszczowej – kriolipoliza ZLipo

Często pomimo zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej pozbycie się tkanki tłuszczowej z newralgicznych partii jest bardzo trudne. Kriolipoliza działa na powierzchni skóry i wszystkich warstwach tkanki podskórnej, aż do powięzi mięśniowych. Efektem działania minusowej temperatury jest także stymulacja skóry do produkcji włókien kolagenowych i wiązań elastynowych.

Połączenie procedury zabiegowej Z-Lipo i Z-Wave PRO umożliwia redukcję nadmiaru tkanki. Jest to bezpieczna, poparta badaniami metoda redukcji tłuszczu.

Obszary zabiegowe:

 • podbródek
 • brzuch,
 • boczki,
 • uda,
 • bryczesy,
 • plecy,
 • ramiona (potocznie tzw „pelikany”),
 • męskie piersi (ginekomastia)
 • kolana (okolice kolan)

Ujędrnianie skóry VelaShape III

VelaShape III to najnowsze urządzenie do ujędrniania i modelowania sylwetki na rynku. Podczas zabiegu na ciało działają trzy energie: bipolarna fala radiowa, promieniowanie podczerwone oraz masaż próżniowy. Zastosowanie tych trzech technologii podczas jednego zabiegu poprawia jędrność i gęstość skóry.

Obecnie jest to urządzenie o najwyższej mocy z dostępnych na rynku. Zwiększona moc fali radiowej do 150W znacznie podwyższa skuteczność procedury przy niewielkiej liczbie zabiegów.

Urządzenie najnowszej generacji, wykorzystywane podczas zabiegu, pozwala na skorzystanie z kilku programów zabiegowych. VelaShape III ma szereg zastosowań w dziedzinie ujędrniania skóry oraz kształtowania i modelowania ciała.Co więcej, urządzenie to znajduje zastosowanie nie tylko w ujędrnieniu ciała, ale również radzi sobie z wiotką skórą, podwójnym podbródkiem, miejscową redukcją tkanki tłuszczowej oraz wszystkimi stadiami cellulitu. VelaShape III jest zaopatrzone w dwie głowice – Vcontour i Vsmooth, które dobierane są indywidualnie do problemu pacjenta. Specjalne nakładki aparatu umożliwiają przeprowadzenie optymalnego zabiegu na każdym obszarze ciała.

Redukcja tkanki tłuszczowej – fala akustyczna

Redukcja tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem fali akustycznej to jedno z najbardziej cenionych rozwiązań w walce z nieestetyczną sylwetką. Acoustic Wave Therapy (AWT – “leczenie falami akustycznymi”) pozwala w prosty i bezpieczny sposób pozbyć się cellulitu i miejscowej otyłości z różnych części ciała.

Jak dowodzą badania, inne zabiegi wyszczuplające nie dają takich rezultatów, jak metoda AWT. W Warszawie i Radomiu modelowanie sylwetki z wykorzystaniem fal akustycznych oferuje klinika BeautySkin. Fala akustyczna jest uznawana za jedną z najlepszych metod usuwania cellulitu. Rozbija nagromadzoną tkankę tłuszczową, a także uelastycznia skórę, która z wiekiem staje się coraz bardziej wiotka. Dzięki temu można skutecznie walczyć nawet z cellulitem zwłókniałym III i IV stopnia. Oprócz tego AWT świetnie sprawdza się jako zabieg profilaktyczny, który ma uchronić przed pojawieniem się tzw. “pomarańczowej skórki”.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty w klinikach BeautySkin w Warszawie i w Radomiu!

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>