wtorek, Styczeń 18, 2022

Needle Shaping to najlepszy sposób na lifting bez skalpela. Dzięki niemu naturalnie odmłodzisz skórę i będziesz wyglądać olśniewająco

Zastanawiasz się nad liftingiem bez skalpela? Mamy dla Ciebie coś lepszego! To zabieg Needle Shaping opracowany przez wybitnego profesora Giorgia Fippiego, włoskiego dermatologa i lekarza medycyny estetycznej. Na czym polega? Przeczytaj i przetestuj Needle Shaping na własnej skórze. Będziesz zachwycona!

Needle Shaping, bo piękno nie musi boleć!

Zabieg Needle Shaping, dostępny w Klinice Arte Derm w Warszawie, cieszy się coraz większym powodzeniem. Dlaczego? Ponieważ pozwala zliftingować i zrewitalizować skórę w sposób nieinwazyjny, nie tylko bez użycia skalpela, lecz również żadnych preparatów kosmetycznych i medycznych. To wspaniała alternatywa dla liftingów bez skalpela, mezoterapii i botoksu. Zapewnia spektakularne efekty, które nie muszą już być okupione bólem, złym samopoczuciem i brzydkimi śladami pozabiegowymi. Needle Shaping to bezpieczna i bezbolesna metoda odmładzania i upiększania skóry. Wypróbuj ją na sobie i przekonaj się, że piękno wcale nie musi boleć!

Mikroprzeszczep włókien kolagenowych, prawie jak akupunktura

Metoda Needle Shaping polega na mikroprzeszczepie włókien kolagenowych. Lekarz wprowadza w wyznaczony obszar skóry cienkie igły, które wibrują i przepuszczają impulsy elektryczne o zmiennym natężeniu. Jeśli wiesz, jak wygląda akupunktura, możesz łatwo wyobrazić sobie przebieg tego zabiegu. Myślisz sobie “to nie dla mnie, na widok igły trzęsę się ze strachu”? Spokojnie! Tak jak już wspomnieliśmy, zabieg jest bezbolesny, zresztą przed użyciem igieł stosuje się znieczulenie miejscowe. Nie ma się czego bać, a spróbować warto, naprawdę warto. Przekonaj się o tym osobiście.

Zobacz efekty zabiegu Needle Shaping na stronie Kliniki Arte Derm: https://artederm.pl/oferta/medycyna-estetyczna/needle-shaping/

Needle Shaping, znacznie więcej niż lifting bez skalpela

Metoda Needle Shaping ma wiele zastosowań. Ujędrnia, rewitalizuje i pokonuje konkretne defekty skóry – zmarszczki, wiotkość, utracony owal twarzy… W warszawskiej klinice Arte Derm tę pionierską terapię stosuje się do liftingu skóry, lecz również leczenia blizn, powiększania ust czy uwydatniania kości policzkowych. Taka mała korekta przynosi wielką, bardzo korzystną i naturalną odmianę.

Po poprawie owalu, twarz przestaje być kwadratowa, nabiera ładnego subtelnego kształtu. Podkreślenie kości policzkowych dodaje kobiecości i odejmuje kilka lat. Uwydatnione intensywnie czerwone usta przyciągają jak magnes, dodają uroku i seksapilu. Ujędrniona i napięta skóra staje się odmłodzona, promienista, wypoczęta. Który z tych efektów chcesz osiągnąć?

Każdy z nich zapewnia Needle Shaping – najbardziej naturalny zabieg dermatologiczny we współczesnej medycynie estetycznej. Dzięki niemu w prosty sposób poprawisz kondycję skóry i będziesz wyglądać olśniewająco. Obawiasz się, że tak spektakularna poprawa musi kosztować fortunę? Cena zabiegu jest bardziej przystępna niż się spodziewasz, a za całą terapię zapłacisz mniej niż gdybyś zdecydowała się na tradycyjny lifting lub inny zabieg chirurgiczny. Całkowity koszt zabiegu zależy od tego, jaką poprawę chcesz osiągnąć. Jeśli chcesz dowiedzieć się na ten temat więcej, umów się na indywidualne konsultacje do dermatologa w Klinice Arte Derm. Po rozmowie z lekarzem upewnisz się, czy to rozwiązanie najlepsze dla Ciebie.

Wizytę w Arte Derm możesz umówić za pośrednictwem formularza na stronie: https://artederm.pl/kontakt/

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>