sobota, Wrzesień 19, 2020

Nici liftingujące APTOS – odmładzanie bez skalpela

Marzysz o pozbyciu się mankamentów na twarzy? A może chcesz zdecydować się na modelowanie twarzy lub na podniesienie pośladków? Wiele osób przeglądając się w lustrze, pragnie, by ich twarz znów była promienna, a skóra gładka. Już teraz możesz to osiągnąć bez użycia skalpela! W branży medycyny estetycznej zawrzało, gdy pojawiły się nici liftingujące Aptos.

Być może i Ty widząc odbicie w lustrze, marzysz o pozbyciu się obwisłej skóry, która utraciła dawną jędrność i stała się wiotka, nieestetyczna. Jeszcze do niedawna wiele osób, mimo że były gotowe poddać się operacji plastycznej, obawiały się samego skalpela i długotrwałej rekonwalescencji – utrzymujących się siniaków, opuchnięcia czy szwów.

Ratunkiem okazuje się najnowsze osiągnięcie w dziedzinie medycyny estetycznej – zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących. To najnowszy zabieg chirurgiczny bez użycia skalpela, bólu i szycia. Zapewnia on napięcie i ujędrnienie skóry, zredukowanie chomiczków czy bruzd. Zapomnij o bliznach, które były szpecącą pamiątką po operacji.

Nici liftingujące APTOS – efekty

Dzięki niciom liftingującymi Aptos rezultat dostrzeżesz już po jednym zabiegu. Co ważne, nici Aptos stymulują produkcję kolagenu, dzięki czemu możesz cieszyć się efektem odmłodzenia do 2 lat. Sam zabieg jest bezpieczny i praktycznie bezbolesny, dzięki znieczuleniu specjalnie do tego przeznaczonym kremem, który zawiera środek anestetyczny. Efekty pozabiegowe, jakich możesz oczekiwać:

  • już po pierwszym zabiegu dostrzeżesz pierwsze efekty,
  • pełne napięcie skóry następuje już po 6 tygodniach,
  • znaczną zmianę zauważyć możesz po 2-3 miesiącach, gdy skóra zaczyna produkować kolagen
  • efekt zabiegu utrzymuje się nawet do dwóch lat.

Liczba zabiegów zależna jest od obszaru zabiegowego i efektów, jakich oczekujemy. Jednak, jak podkreślają specjaliści z kliniki Arte Derm w Józefowie koło Warszawy, przed zabiegiem trwa krótka konsultacja, gdzie dobrany zostaje odpowiedni rodzaj nici. Cały zabieg trwa od 30 do 60 minut, a po jego zakończeniu nie wymagana jest hospitalizacja – od razu możemy wrócić do naszych codziennych zajęć.

Nici liftingujące APTOS – na czym polega zabieg?

Po konsultacji ze specjalistą, który zakwalifikował osobę do zabiegu i dobrał odpowiednie nici, pacjentowi zostaje podane znieczulenie miejscowe, a także znieczulenie śródskórne. Następnie lekarz wprowadza nici w wyznaczone wcześniej miejsca za pomocą cienkiej igły, kaniuli lub igło-kaniuli.

Lekarze z kliniki Art Dem zawsze po zakończonym zabiegu uczulają swoich pacjentów, by w pierwszym tygodniu: nie prowadzili długich rozmów ani nie stosowali masażu twarzy. Nici liftingujące APTOS po zabiegu mogłyby się przemieszczać jeszcze przed ustabilizowaniem się w skórze. Odradzane są również peelingi twarzy, wizyty w solarium, saunie czy długie przebywanie na słońcu.

Jak podkreślają sami pacjenci kliniki Art Derm, podczas zabiegów nie towarzyszył im żaden ból, a jedynie odczuwali delikatne nakłucia. Zaledwie kilka osób wspomniało o miejscowym zasinieniu czy obrzęku, który utrzymywał się niespełna parę dni.

Dowiedz się więcej o zabiegach https://artederm.pl/oferta/medycyna-estetyczna/.

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>