Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/jarodbartenders/domains/caffebabka.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210 Nieinwazyjne sposoby modelowania sylwetki I Klinika Novoderm
poniedziałek, Wrzesień 20, 2021

Nieinwazyjne sposoby modelowania sylwetki

Chcąc wysmuklić ciało i pozbyć się nadmiernie nagromadzonej tkanki tłuszczowej, wcale nie trzeba decydować się na inwazyjne zabiegi, takie jak np. liposukcja metodą chirurgiczną. Jak wiadomo, procedura ta jest obarczona wieloma powikłaniami i wiąże się z kilkutygodniową rekonwalescencją. Oto bezinwazyjne sposoby modelowania figury, które dają spektakularne efekty!

Endermologia LPG Alliance – szczupłe ciało dzięki masażowi podciśnieniowemu

Pierwszym sposobem na poprawę sylwetki bez ingerencji chirurgicznej jest endermologia LPG Alliance. To bezbolesny zabieg medycyny estetycznej, który opiera się na mechanicznym masażu podciśnieniowym. Ta nieinwazyjna procedura pozwala nie tylko zniwelować oporną tkanką tłuszczową, ale też cellulit, z którym zmaga się większość kobiet. To nie koniec zalety endermologii. Poddając się tej rewolucyjnej kuracji, możemy poprawić koloryt skóry i przywrócić jej gładkość oraz zmniejszyć liczbę rozstępów. Opatentowany system ssący i rolki pomagają również zagęścić skórę. Wystarczy już 3 sesji zabiegowych, by móc cieszyć się pozytywnymi zmianami w swoim wyglądzie. Jakich innych nieagresywnych metod modelowania ciała warto spróbować?

EmSculpting Pro – piękna figura dzięki elektrostymulacji mięśni

Kolejna skuteczna procedura zabiegowa to EmSculpting Pro – innowacyjne urządzenie medyczne, które wykorzystuje skoncentrowaną energię elektromagnetyczną o dużym natężeniu. Jak podkreślają specjaliści z kliniki Novoderm w Łodzi EmSculpting Pro pozwala zniwelować zbędną tkankę tłuszczową z problematycznych partii ciała, zwiększyć muskulaturę (średni przyrost masy mięśniowej u pacjentów korzystających z EmSculpting Pro to 19%), przywrócić zwiotczałej skórze jędrność i zredukować cellulit. Decydując się na sesje zabiegowe wykorzystujące elektrostymulację, osiągniemy spektakularne rezultaty – nasza sylwetka będzie wysportowana, wyrzeźbiona i smukła. To zabieg przeznaczony zarówno dla osób aktywnych fizycznie, jak i prowadzących bierny tryb życia – wszystkich, którzy chcą udoskonalić ciało w efektywny i nowoczesny sposób – bez bólu i rekonwalescencji.

Kriolipoliza CoolDerm 360 Alpha – odchudzona figura dzięki zamrażaniu tkanki tłuszczowej

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że do modelowania figury można wykorzystać też niskie temperatury. Doskonałym przykładem jest kriolipoliza przy pomocy innowacyjnego urządzenia CoolDerm 360 Alpha. Kontrolowane schładzanie danych rejonów ciała powoduje zamrożenie komórek tłuszczowych (w bezinwazyjny sposób), a następne ich wydalenie przez organizm. Intensywne obniżenie temperatury tkanek pozwala też zniwelować tzw. skórkę pomarańczową i wpływa pozytywnie na poprawę jędrności skóry. Dzięki kriolipolizie możemy wyszczuplić te partie, które są wyjątkowo oporne na ćwiczenia w bezpiecznych i komfortowych warunkach (np. podbródek, wewnętrzną stronę ud, podbrzusze). Chcąc jak najdłużej cieszyć się osiągniętymi rezultatami, warto zadbać o zbilansowaną, zdrową dietę oraz odstawić używki.

Arosha – profesjonalny pogromca cellulitu wodnego

Naszym sprzymierzeńcem w walce z cellulitem wodnym mogą być profesjonalne bandaże Arosha wyprodukowane z delikatnej tkaniny bawełnianej, za pomocą których możemy:

  • wygładzić nierówności skóry,
  • zniwelować obrzęki i zastoje,
  • zredukować rozstępy,
  • ujędrnić skórę i poprawić jej napięcie,
  • usunąć toksyny z organizmu,
  • wysmuklić uda, pośladki i brzuch.

Co ważne zabieg z wykorzystaniem bandaży Arosha jest bardzo przyjemny, możemy odprężyć się, zrelaksować i jednocześnie zadbać o lepszy wygląd – bez bólu i wyrzeczeń (liczba sesji dobierana jest indywidualnie do każdego przypadku).

Mamy nadzieję, że dzięki naszym rekomendacjom, poprawicie wygląd sylwetki bez konieczności sięgania po pomoc chirurga plastycznego.

Powyższe zabiegi modelujące sylwetkę są dostępne w ofercie kliniki medycyny estetycznej Novoderm w Łodzi. Jeśli mamy dość kompleksów na punkcie swojej figury i chcemy odzyskać atrakcyjność, warto umówić się na wstępną konsultację z jednym z doświadczonych specjalistów.

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>