Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/jarodbartenders/domains/caffebabka.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210 Labioplastyka warg sromowych | DER-MED Kraków
piątek, Październik 07, 2022

Odmień swoje życie dzięki labioplastyce!

Wiele kobiet cierpi na dyskomfort spowodowany zmianami w wielkości warg sromowych.  W świecie, w którym wygląd jest idealizowany, a estetyka jest bardzo istotna, jakiekolwiek odstępstwo od wymyślonego ideału może być powodem stresu i kompleksów. Gdy wygląd warg sromowych zaczyna wpływać na jakość życia, warto zastanowić się nad rozwiązaniem proponowanym przez ginekologię estetyczną, a mianowicie – labioplastyką.

Labioplastyka laserowa z MonaLisa Touch

Defekty warg sromowych w postaci ich przerostu lub asymetrii to problem, który może mieć odbicie w wielu dziedzinach życia. Mogą przyczyniać się do kłopotów związanych z utrzymaniem higieny oraz zdrowia – otarcia są źródłem nawracających infekcji intymnych – a także z korzystaniem z aktywności fizycznej, jak jazda na rowerze czy konno. Zmiany w wyglądzie i wielkości kobiecych miejsc intymnych mogą być źródłem problemów psychologicznych oraz mieć wpływ na osiąganie satysfakcji podczas sytuacji intymnych.

Lekarze z dziedziny ginekologii estetycznej wyszli naprzeciw tym problemom i opatentowali sposób na korekcję wielkości warg sromowych za pomocą zabiegu labioplastyki.

Labioplastyka, inaczej plastyka warg sromowych, to zabieg, który polega na usunięciu nadmiaru skóry wraz z wymodelowaniem kształtu miejsc intymnych. Zabiegowi poddają się pacjentki w różnym wieku i z różnymi problemami, dlatego jeżeli własny wygląd wpływa negatywnie na pewne dziedziny życia, nie warto tego lekceważyć i należy udać się do specjalisty.

Współczesna ginekologia estetyczna oferuje coraz nowocześniejsze zabiegi labioplastyki, a za najbardziej skuteczne specjaliści uważają te z wykorzystaniem lasera.

Jak tłumaczą eksperci, najbardziej polecana jest labioplastyka laserowa przy użyciu urządzenia MonaLisa Touch ze względu na jego bezpieczne i skuteczne działanie. To urządzenie, które znacznie zmniejsza czas rekonwalescencji oraz przyspiesza gojenie się ran.  

Na zabieg labioplastyki przy użyciu lasera MonaLisa Touch można umówić się w krakowskim Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznym DER-MED.

Jak wygląda zabieg i jakie są efekty?

Skuteczność zabiegu laserowej plastyki warg sromowych polega na precyzyjnym przecinaniu tkanek. To zdecydowanie bezpieczniejsza alternatywa dla labioplastyki wykonywanej za pomocą skalpela. Laser MonaLisa Touch wpływa na koagulację tkanki, co niweluje wystąpienie krwawienia oraz zmniejsza do minimum ryzyko wystąpienia blizn pooperacyjnych i obrzęków. Zabieg labioplastyki laserowej nie wymaga hospitalizacji, a dzięki wszechstronnemu działaniu lasera, znacznie skraca się czas rekonwalescencji. Laser wpływa również na elastyczność i jędrność tkanki, ponieważ stymuluje produkcję kolagenu – to wszystko poprawia wygląd i kształt warg sromowych. Labioplastyka laserowa przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym, a sam zabieg trwa ok 30 minut. Po zabiegu można wrócić do aktywnego współżycia po 1-1,5 miesiąca. Rekonwalescencja przebiega znacznie lżej niż w przypadku labioplastyki tradycyjnej przy użyciu skalpela.

Specjaliści z dziedziny ginekologii estetycznej polecają zabieg labioplastyki laserowej ze względu na satysfakcjonujące rezultaty. Efekty zabiegu to przede wszystkim korekcja defektu oraz estetyczny wygląd warg sromowych. Labioplastyka pomaga na nowo czerpać przyjemność z codziennych aktywności oraz w pełni cieszyć się udanym życiem intymnym.

Więcej o labioplastyce laserowej przy użyciu lasera MonaLisa Touch na stronie internetowej krakowskiego Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznego DER-MED.

 

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>