Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/jarodbartenders/domains/caffebabka.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210 Perfect lift - na czym polega ten popularny zabieg HIFU?
poniedziałek, Wrzesień 20, 2021

Perfect lift: jak odmłodzić skórę?

HIFU Perfect Lift to nowy, rewolucyjny zabieg rewitalizujący, anti aging, wykonywany nieinwazyjnie, bez użycia skalpela, czy igieł. Technologia HIFU opiera się na metodzie High Intensity Focused Ultrasound, czyli na zastosowaniu skumulowanych ultradźwięków bezpośrednio na skórę. Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, ani podania znieczulenia przed przystąpieniem do niego.  HIFU Perfect Lift  można wykonywać na twarzy i szyi, ale także na innych partiach ciała, wymagających ujędrnienia, na przykład na dekolcie, brzuchu, pośladkach, czy ramionach.  Pierwsze zmiany można zaobserwować tuż po zabiegu, a pełne i trwałe efekty już po trzech miesiącach.

Gdzie wykonać zabieg, aby był skuteczny?

Zabieg należy wykonać tylko i wyłącznie w sprawdzonych miejscach. Przykładem może być klinika NaturaMed w Nowym Sączu, w której pracują profesjonaliści. Dlaczego warto korzystać ze sprawdzonych miejsc, w których wykonywane są tego typu zabiegi?

  • Masz gwarancję skuteczności zabiegu
  • Przed przystąpieniem do zabiegu odbywa się konsultacja ze specjalistą, który omawia z Pacjentem wady i zalety zabiegu
  • Otrzymujesz kompleksową pomoc i rady
  • Po zabiegu jesteś objęta kompleksową opieką, a w przypadku jakichkolwiek powikłań masz pewność, że otrzymasz pomoc.

Perfect lift – na czym polega zabieg?

Plazma jest stanem skupienia, zjonizowanym gazem składającym się z jonów dodatnich i wolnych elektronów w proporcjach skutkujących mniej więcej całkowitym brakiem ładunku elektrycznego. Plazma Perfect Lift polega na tworzeniu drobnych plamek w obszarze zabiegowym, wykorzystując napięcie w powietrzu między końcówką urządzenia a skórą, co stymuluje natychmiastowy skurcz i naprężenie włókien skóry. Każda z plam sublimuje powierzchowne korneocyty bez wpływu na blaszkę podstawną, bez krwawienia i bez uszkodzenia otaczającej tkanki; dlatego często określa się go mianem „miękkiej chirurgii”.

Perfect lift – efekty zabiegu

Dzięki technologii sonacare z gwarancją skuteczności, zabieg jest w 100% bezinwazyjny, bez użycia skalpela i igieł, a więc i bez uszkodzenia skóry, bez poparzeń, bez konieczności rekonwalescencji po zabiegu. Dzięki tej metodzie pacjent zyskuje szybki i trwały efekt, z każdym kolejnym dniem stopniowo się utrwalający. fekt? Napięta, jędrna, odmłodzona skóra, remodeling i zwiększenie ilości kolagenu aż do 25%! A razem z nim widoczny lifting twarzy i szyi, redukcja zmarszczek na czole i w okolicach oczu. Do zachwycających efektów należą także uniesione opadające policzki, zredukowany podwójny podbródek, a także ujędrniony dekolt. Metodę można stosować również przy bardziej kłopotliwych miejscach, jak rejon kolan, czy wewnętrzna strona ud.

HIFU Perfect Lift  metoda skuteczna, bezbolesna i nieinwazyjna, wykonywana bez znieczulenia. Technologia HIFU no.1 jest sprawdzona w praktyce, zatwierdzona przez FDA i posiada tylko wąski zakres przeciwwskazań.

Perfect lift – jak przygotować się do zabiegu?

W klinice takiej, jak NaturaMed oferowane są niezobowiązujące konsultacje dotyczące wszystkich zabiegów, w związku z czym przed datą leczenia zostaną ocenione i wyjaśnione wszelkie kwestie. Pacjent otrzymuje również porady dotyczące opieki pooperacyjnej. Przed tego typu zabiegami warto skonsultować się z lekarzem.

Wskazania do zabiegu:

  • profilaktyka przeciwstarzeniowa (wydłużanie młodości) – chęć zwiększenia ilości kolagenu w skórze i zapobieganiu powstawaniu zmarszczek.
  • oznaki starzenia się skóry twarzy (także okolicy oczu), szyi i dekoltu – spłycanie i zapobieganie powstawania nowych zmarszczek, także tych mimicznych.
  • zmęczona, pozbawiona jędrności skóra – zapobieganie wiotczeniu, a zamiast tego ujędrnianie i napinanie skóry.
  • cellulit – ujędrnienie kłopotliwych partii ciała i napięcie skóry
  • policzki „chomiczki” – naturalny lifting opadającej skóry na policzkach, tworzącej tak zwane “chomiczki”.

Sprawdź ofertę kliniki NaturaMed, aby wykonać zabieg liftingu Perfect Lift.

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>