Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/jarodbartenders/domains/caffebabka.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210 Pink Peel - zabieg typu must have dla kobiet po 40.
piątek, Październik 07, 2022

Pink Peel: zabieg typu must have dla kobiet po 40.

Jednym z kroków pielęgnacji naszej skóry jest regularne wykonywanie peelingów. Dzięki nim skóra zostaje pobudzona do regeneracji, a komórki do produkcji kolagenu i odbudowy. Korzystając z peelingu, dbamy o to, aby nasza skóra była odżywiona i pełna blasku, a martwy naskórek ulegał regularnemu złuszczaniu. Obecnie możemy skorzystać z peelingu zarówno w zaciszu domowej łazienki, jak i specjalistycznych gabinetach kosmetycznych oraz klinikach medycyny estetycznej, wybierając spośród peelingów mechanicznych, enzymatycznych lub kwasowych.

Jednym z najnowszych odkryć jest zabieg znany jako Pink Peel, czyli rewolucyjna kuracja przeznaczona szczególnie dla kobiet w wieku 40+, która doskonale odpowiada na potrzeby starzejącej się skóry. Na czym polega zabieg Pink Peel i jakie przynosi efekty?

Pink Peel – właściwości i charakterystyka 

Kuracja wykorzystująca metodę Pink Peel w naszej klinice NaturaMed w Nowym Sączu to połączenie wielu naturalnych składników, które pozwalają osiągać niezwykłe efekty. W preparacie, z którego korzystamy w czasie zabiegu, łączy się działanie komórek macierzystych, białek, peptydów i naturalnych wyciągów roślinnych. Pozwalają na odżywienie i pielęgnację skóry od wierzchnich aż po głębokie warstwy naskórka.

Pink Peel swój niesamowity efekt zawdzięcza głównie działaniu silnych izoflawonów estrogenowych, odpowiedzialnych między innymi za produkcję antyoksydantów oraz aktywność estrogenową. Po każdym kolejnym zabiegu substancje aktywne zawarte w peelingu wnikają coraz głębiej w naszą skórę i pobudzają komórki do regeneracji oraz odbudowy.

Pełna kuracja wykorzystująca Pink Peel obejmuje zarówno terapię gabinetową, jak i domową. Całość można podzielić na cztery kroki, które zbliżają nas do uzyskania wymarzonej, odżywionej i odmłodzonej skóry.

W ramach procedury Pink Peel Magic Program nasza skóra zostaje poddana działaniu liftingującemu i estrogenowemu. W ramach terapii gabinetowej korzystamy z Pink Peel Solution, Pink Magic Serum, Pink Maksa oraz Pink DD Mikroskóra. Natomiast w czasie terapii domowej korzystamy z Pink Magic Krem, który pomaga nam odżywić i zregenerować skórę po wykonanym zabiegu.

Cztery kroki terapii Pink Peel

Cały zabieg składa się z czterech kroków. Dzięki temu skóra zostaje stopniowo poddawana działaniu substancji aktywnych, zawartych w produktach z serii Pink Peel Magic Program.

Pierwszy krok polega na wykonaniu peelingu z organicznym kwasem octowym Kudzu-THERA®. W ten sposób pozbywamy się zrogowaciałego naskórka i przenikamy do kolejnych warstw skóry. Następnie w czasie kroku drugiego i trzeciego, przy wykorzystaniu Serum i Maski Kudzu-THERA®, dochodzi do działania estrogenowego dzięki penetracji głębszych warstw skóry aktywnymi substancjami. Ostatnim krokiem jest działanie liftingujące, dzięki czemu skóra po zabiegu wygląda na młodszą, odżywioną i ujędrnioną.

Składniki aktywne i ich magiczne działanie 

Unikalne połączenie w preparacie komórek macierzystych, białek, peptydów i naturalnych wyciągów roślinnych pozwala na stworzenie substancji wnikającej w głębokie warstwy skóry i pobudzające skórę do odbudowy oraz regeneracji. Pink Peel zawdzięcza swoje działanie również innym substancjom aktywnym, które pozwalają osiągnąć efekt witalnej i odżywionej cery. Jednym z tych składników jest ekstrakt z korzenia Kudzu, który ma silne działanie estrogenowe, ale również kompleks białek aktywnych, takich jak kazeina czy kolagen hydrolizowany. Znajdziemy tu też Acetyl heksapeptyd-8, fosforan magnezowy askorbylu, proteiny soi oraz ekstrakt z aloesu.

Ważnym elementem terapii Pink Peel jest również Pink Magic Krem, zalecany do terapii domowej po zabiegu. Wykorzystana w kremie technologia SMP, czyli Shape Memory Polymers, umożliwia regenerację i przywrócenie skórze jej pierwotnego wyglądu – dzieje się tak, ponieważ krem pozwala wygładzić zmarszczki i napiąć luźną skórę.

Kto powinien skorzystać z zabiegu Pink Peel? 

Zabieg wykorzystujący technologię Pink Peel jest skierowany szczególnie do kobiet po 40. roku życia, które wraz ze zbliżającą się lub trwającą menopauzą potrzebują dodatkowego wsparcia swojej skóry. Nawet gdy dbamy o przyjmowanie dodatkowych dawek estrogenu, warto wybrać również terapię wspierającą nasze ciało od zewnątrz. W ten sposób możemy uzyskać niezwykły i widoczny efekt już na początku kuracji, ciesząc się świeżą i odżywioną cerą.

Dzięki korzystaniu z zabiegów Pink Peel skóra staje się wygładzona, poprawia się jej jędrność i lśni naturalnym blaskiem, dzięki temu, że została odżywiona od środka. Terapia wykorzystująca substancje zawarte w kosmetykach Pink Peel pozwala nie tylko na doraźne działanie, lecz także wspiera utrzymanie osiągniętych efektów dzięki wymienionej wyżej technologii SMP. W ten sposób możemy podarować swojej skórze to, co najlepsze, dbając jednocześnie o to, aby jak najdłużej zachować blask i jędrność.

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>