środa, Lipiec 08, 2020

Pomóż swojej skórze bezpieczną i niesamowicie skuteczną radiofrekwencją mikroigłową

Zastanawiasz się jak przywrócić swojej skórze witalność? Sposobów na odmładzanie jest dziś na tyle dużo, że każdy może dobrać idealne dla siebie rozwiązanie pod względem efektów, czasu czy kosztów. Najobszerniejszą grupę stanowią zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które można podzielić na chirurgiczne i małoinwazyjne. Na ogół wykazują one dużą skuteczność i przynoszą rezultaty w krótkim czasie. Innym sposobem są np. kuracje domowe, odznaczające się zwykle mniejszą efektywnością. Przedstawiamy zalety jednego z małoinwazyjnych zabiegów odmładzających, radiofrekwencji mikroigłowej.

Jest to zabieg o wielu zastosowaniach, z którego możesz skorzystać m.in. w Akademii Zdrowia i Urody NaturaMed w Nowym Sączu

Na czym polega radiofrekwencja mikroigłowa?

Radiofrekwencja mikroigłowa to jeden z zabiegów, który można określić mianem ,,liftingu bez skalpela’’. Wykorzystanie promieniowania elektromagnetycznego oraz delikatnego nakłuwania skóry ma działanie odmładzające i głęboko regenerujące. Działanie zabiegu polega na przebudowie włókien kolagenowych i stymulacji fibroblastów do intensywnej produkcji nowego kolagenu. W przeciwieństwie do zabiegu chirurgicznego, radiofrekwencja jest bezinwazyjna. Radiofrekwencja mikroigłowa jest termoliftingiem, co oznacza, że na skórę oddziałuje w nim ciepło. Narzędziem poprawiającym skórę nie jest skalpel, a urządzenie emitujące promieniowanie elektromagnetyczne,  jednocześnie skóra jest poddawana działaniu mechanicznemu. Aby uczynić zabieg w pełni komfortowym, specjaliści z NaturaMed przed zabiegiem podają znieczulenie w formie kremu. Poza działaniem odmładzającym, radiofrekwencja mikroigłowa ma także kilka innych zastosowań. 

Jakie problemy skóry twarzy można rozwiązać za pomocą radiofrekwencji mikroigłowej?

Radiofrekwencja mikroigłowa będzie miała świetny wpływ na skórę Twojej twarzy, da Ci szansę na pozbycie się zarówno drobnych, jak i nieco poważniejszych mankamentów. Wykorzystywane w zabiegu promieniowanie elektromagnetyczne świetnie poradzi sobie z różnego rodzaju oznakami starzenia. Redukcji ulegną zmarszczki, bruzdy, wiotka, zmęczona  skóra odzyska dawną elastyczność i świeżość. Skorzystanie z zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej będzie dobrym pomysłem w przypadku pozostałych po trądziku, blizn potrądzikowych oraz innych blizn na twarzy. Zabieg sprawdzi się również w leczeniu różnych odmian przebarwień. 

Radiofrekwencja mikroigłowa – zabieg na ciało

Innowacyjny zabieg wykorzystujący promieniowanie elektromagnetyczne ma także możliwości upiększenia Twojej sylwetki. Za pomocą radiofrekwencji mikroigłowej możesz zregenerować zwiotczałą skórę na różnych partiach ciała, m.in. na brzuchu, dłoniach i stopach. Dzięki zabiegowi masz też szansę wyeliminować nieestetyczne rozstępy i blizny. Celem radiofrekwencji na ciało może być też oczywiście modelowanie poszczególnych partii ciała, m.in. talii, brzucha, pośladków czy ud. 

Leczenie nadpotliwości radiofrekwencją mikroigłową

Radiofrekwencja mikroigłowa jest nieinwazyjnym sposobem na rozwiązanie problemu nadpotliwości, czyli nadmiernego pocenia się. Ogrzewanie i nakłuwanie skóry mikroigłami powoduje uszkodzenie części gruczołów potowych, odpowiedzialnych za wydzielanie potu, na danym obszarze ciała. Urządzenie produkujące promieniowanie elektromagnetyczne jest w stanie dotrzeć do głębokich warstw skóry. Dzięki temu pocenie się jest mniej intensywne, a Ty odzyskujesz komfort. Już pierwszy zabieg pozwala odczuć dużą poprawę, jednak zwykle wymaga on powtórzenia. Radiofrekwencja mikroigłowa pozwala pozbyć się nadpotliwości w sposób skuteczny, bardzo bezpieczny, nie wymagający długotrwałej rekonwalescencji. 

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>