czwartek, Czerwiec 04, 2020

Sportowy styl dla wymagających – buty Nike Air Max

Moda na uprawianie sportu dotarła także do Polski. Wśród zwolenników aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu największa grupa to osoby uprawiające bieganie. Biegaczy spotkamy dzisiaj niemal wszędzie: w parkach, na leśnych ścieżkach, na ulicach wielkich miast i małych miasteczek. Nie wszyscy pamiętają jednak, że do biegania potrzebne są przede wszystkim odpowiednie buty – buty, w których można biegać bezpiecznie i przyjemnie.

Dlaczego buty do biegania są tak istotne?

Dobre obuwie do biegania to takie, które jest ładne, ale przede wszystkim wygodne. W czasie biegu stopy narażone są na różnego rodzaju wstrząsy, dobre buty powinny więc te wstrząsy amortyzować. W ten sposób zmniejszamy ryzyko nabawienia się kontuzji i urazów. Dobre buty do biegania to takie, które nie wpływają negatywnie na stawy skokowe, kręgosłup i kolana. Buty do biegania Nike Air Max wydają się idealne do tego celu, oferuje je między innymi sklep internetowy e-sporting.pl z markowym obuwiem sportowym. To także doskonałe buty sportowe na co dzień, na bazie których można stworzyć modną i komfortową stylizację!

Skąd wzięły się Air Maxy?

Pierwsze buty Nike Air Max pojawiły się na sklepowych półkach w roku 1987. Były to buty przeznaczone specjalnie do biegania oraz do uprawiania joggingu. Już od pierwszego dnia sprzedaży cieszyły się ogromnym zainteresowaniem klientów, dzisiaj ich popularność wcale nie maleje. Jest wręcz przeciwnie – zwolenników biegania w butach Air Max stale przybywa. To obuwie od lat jest wybierane nie tylko przez biegaczy, ale także przez osoby, które z bieganiem nie mają nic wspólnego – przez tych, które ze względu na szybki tryb życia poszukują przede wszystkim obuwia wygodnego, które nie obetrze ich stóp. Taka jest właśnie cecha kultowych już dzisiaj butów Nike Air Max.

Dlaczego buty Air Max są wyjątkowe?

Produkowane od lat 80. XX wieku buty Nike Air Max do dzisiaj są wykonywane bardzo solidnie. Każdy – nawet najmniejszy – detal tych butów dopracowano drobiazgowo. Prezentują się więc dzięki temu perfekcyjnie, a ich wygląd nawet po kilku latach użytkowania nadal jest idealny. Buty są bardzo lekkie – to jeden z powodów, dla których preferują je właśnie biegacze. Nawet po długim biegu stopy nie są zmęczone i nie bolą. Na szczególną uwagę zasługuje ich perfekcyjna amortyzacja, która chroni stopę przed wstrząsami. Wyeliminowanie wstrząsów przekłada się na lepszą kondycję naszego kręgosłupa i stawów. Buty zaprojektowane zostały tak, aby doskonale utrzymywały stopę w jednej pozycji. Dzięki temu biegnie w nich jest bardzo bezpieczne. I na koniec jeszcze o ich cholewce – wykonano ją tak, że doskonale zabezpiecza przed urazami ścięgno Achillesa.

Bogaty wybór modeli

Buty Air Max oferowane są w bogatej gamie kolorystycznej. Dostępne są nie tylko w wersji Laser Blue, ale także MX Orange i w wielu, wielu innych. Zachwyca także ich modny design. Firma proponuje między innymi modele wykonane ze skóry i syntetycznego lub naturalnego zamszu, a także z nubuku. Firma wprowadziła także do sprzedaży model w modnym stylu vintage, który cieszył się ogromną popularnością. Od chwili, kiedy w sklepach pojawiły się pierwsze modele butów Air Max firmy Nike, liczba zwolenników tego obuwia ciągle rośnie. Do tej pory spółka wypuściła na rynek ponad czterdzieści różnych modeli tych butów i wszystkie cieszyły się ogromną popularnością. Każdy model był wykonany tak, aby zapewnić jak największy komfort i bezpieczeństwo biegaczom. Dzisiaj w butach Air Max nie tylko się biega, ale po prostu chodzi. Buty dostępne są w wersji męskiej, damskiej oraz w wersji dziecięcej. Air Maxy to buty dla wszystkich – bez względu na wiek czy płeć. W ofercie Nike znajdziemy buty damskie i męskie, a nawet modele dla dzieci.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>