Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/jarodbartenders/domains/caffebabka.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210 Topowe urządzenia do modelowania sylwetki do gabinetów medycyny estetycznej
piątek, Październik 07, 2022

Urządzenia do modelowania sylwetki do gabinetów medycyny estetycznej

Zabiegi modelujące i wyszczuplające ciało od lat cieszą wśród kobiet ogromną popularnością, gdyż pozwalają poprawić proporcje figury i stracić niechciane centymetry w obwodach. Sprawdź, urządzenia do modelowania sylwetki gwarantują spektakularne efekty. Oto zaawansowane technologicznie maszyny do modelowania ciała, które są prawdziwym hitem na rynku.

HIFU SMARTFOCUS – maszyna do modelowania ciała ultradźwiękami

Urządzenie do modelowania ciała dostępne w Lightderm w Łodzi HIFU SMARTFOCUS V swoją wysoką skuteczność zawdzięcza technologii HIFU (ang. High Intensity Focused Ultrasound) zaaprobowaną przez FDA. Skupiona wiązka fal dźwiękowych o dużym zasięgu pozwala wysmuklić dowolne partie ciała, nawet je najbardziej problematyczne, których nie sposób wyszczuplić za pomocą ćwiczeń fizycznych (np. okolice nad kolanami, bryczesy). HIFU SMARTFOCUS V zaskakuje precyzją i szybkością pracy. To nowoczesne urządzenie niszczy depozyty tłuszczu w selektywny sposób, działając jedynie w problematycznym rejonie. Urządzenie działa bardzo głęboko, wiązki docierają do 1,2 cm, skutecznie eliminując podskórną tkankę tłuszczową.

Nieinwazyjna terapia modelująca z użyciem sprzętu poprawia również kondycję skóry, dzięki zabiegom z użyciem HIFU SMARTFOCUS V poprawia się jej napięcie, a zmarszczki są znacznie mniej widoczne. Ten sprzęt umożliwia przeprowadzenie tzw. liftingu ultradźwiękowego, określanego mianem liftingu bez skalpela. Dzięki serii zabiegów ciało wygląda szczuplej, młodziej i atrakcyjniej, a osiągnięte rezultaty utrzymują się co najmniej 12 miesięcy.

VShape RF – urządzenie do niechirurgicznego modelowania sylwetki

Urządzenie wyszczuplające VShape RF pozwala wymodelować dowolne partie ciała w nieinwazyjny sposób, bez bólu i przerywania ciągłości skóry. Kombinacja energii podczerwonej, podciśnienia, bi-polarnej częstotliwości radiowej i kawitacji próżniowej daje doskonałe efekty. Zabiegi z użyciem sprzętu medycznego VShape RF umożliwiają zmniejszenie obwodu danego obszaru i poprawiają stan skóry, stymulując produkcję nowego kolagenu oraz elastyny.

Terapia rozwiązuje problem wiotkości, zwiększa jędrność i elastyczność skóry. Maszyna sprawdza się zarówno do modelowania mniejszych, jak i większych partii ciała. Świetnie sprawdza się również do redukcji cellulitu, bez względu na stadium zaawansowania. Połączenie różnych technologii znanych w kosmetologii i medycynie estetycznej od lat sprawia, że VShape RF jest narzędziem o naprawdę ogromnych możliwościach.

Sculpting Pro – urządzenie do rzeźbienia mięśni

Sculpting Pro to rewolucyjne urządzenie, oparte na technologii skoncentrowanej wiązki fali elektromagnetycznej o wysokiej intensywności. Supramaksymalne skurcze, jakim poddawana jest pacjentka lub pacjent pozwalają rzeźbić mięśnie i spalać niechcianą tkankę tłuszczową. Kompletna seria zabiegów sprzętem Sculpting Pro skutkuje zwiększeniem masy mięśniowej o około 16% i redukcją tkanki tłuszczowej o 19%.

Efekty, jakie można uzyskać dzięki kuracji urządzeniem Sculpting Pro są nieporównywalnie większe, niż w przypadku nawet najintensywniejszych ćwiczeń pod okiem trenera personalnego. Dzięki dwóm głowicom pracującym jednocześnie można wyrzeźbić brzuch, pośladki, uda, ramiona, uzyskać harmonijną, wysportowaną sylwetkę.

Cool 360 – nowoczesne urządzenie do kriolipolizy

Kolejny polecane urządzenie modelujące ciało to Cool 360 dedykowane do zabiegów kriolipolizy. Ten certyfikowany sprzęt zamraża oporną tkankę tłuszczowej z dowolnego rejonu ciała (zakres schładzania to od -10°C do 10°C). Szybsze o 60% chłodzenie zapewnia lepszą efektywność działania przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Jedna sesja zabiegowa trwa o 35 minut krócej, niż wcześniej. Cool 360 posiada 4 aplikatory z głowicami o różnych rozmiarach nasadek, redukuje komórki tłuszczowe w bez bólu i długiej rekonwalescencji. Nieinwazyjna terapia zimnem niszczy adipocyty w bezpowrotny sposób. W przeciwieństwie do klasycznej liposukcji nie dochodzi tutaj do przerywania ciągłości tkanek.

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>