środa, Czerwiec 19, 2019

Widoczne odmładzanie i nawilżanie skóry dzięki DermaOXY

Stres, ciągłe zmęczenie, niewłaściwa dieta, złe przyzwyczajenia, takie jak palenie papierosów czy picie kawy to czynniki, które mają destrukcyjny wpływ na wygląd i zdrowie naszej skóry. Upływający czas również nie działa na naszą korzyść – z wiekiem spada stężenie kwasu hialuronowego w organizmie, co jest bezpośrednią przyczyną powstawania zmarszczek. Twoja skóra stała się mniej elastyczna i pozbawiona sprężystości? Masz dość szarej, wiecznie zmęczonej cery? Dowiedz się, w jaki sposób widocznie odmłodzić skórę, nawilżyć ją i przywrócić jej piękny wygląd.

Gładka skóra to atrybut kobiecości. Mimo, że staramy się o nią dbać, wiele z nas nie osiąga oczekiwanych rezultatów. Stosujemy balsamy i kremy nawilżające, a jednak skóra pozostaje sucha, szorstka i mało elastyczna. Dzieje się tak dlatego, że dostarczamy jej tylko częściowego nawilżenia, podczas gdy całkowite wymaga dotarcia do głębokich warstw skóry. Głębokie nawilżenie skutecznie niweluje oznaki starzenia się, redukuje zmarszczki i poprawia koloryt. Rozwój medycyny estetycznej sprawił, że w dzisiejszych czasach mamy dostęp do szerokiej oferty zabiegów odmładzających i nawilżających. Ponadto specjaliści starają się, by skład produktów był jak najbardziej naturalny, a zabiegi możliwie jak najmniej inwazyjne.

DermaOXY

Zapytaliśmy ekspertów z Kliniki Melitus w Warszawie o najlepszy ich zdaniem zabieg odmładzający i nawilżający. Padło hasło: DermaOXY. – Zabieg polega na infuzji tlenowej opartej na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Dzięki tej metodzie uzyskujemy nie tylko widoczne odmłodzenie skóry, lecz także nawilżanie jej na poziomie komórkowym oraz zredukowanie zmarszczek. DermaOXY polega na wprowadzania w skórę wysoce skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum za pomocą tlenu oraz terapii czystym tlenem odpowiednio stężonym i sprężonym. Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry, co sprawia, że pierwsze efekty zobaczymy od razu po zabiegu – wyjaśnia dr n. med. Urszula Kozłowska, dermatolog oraz Agata Gortat kosmetolog z Kliniki Melitus w Warszawie.

Infuzja tlenowa

Za pomocą DermaOXY tlen transportowany jest do najgłębszych warstw skóry, których nie da się nawilżyć tradycyjnymi sposobami. Regeneracja na poziomie komórkowym przyspiesza przemianę materii i głęboko nawilża skórę. Nowo powstałe komórki tlenowe mają dużo większy potencjał energetyczny, co sprawia, że wygląd skóry i funkcjonowanie tkanek natychmiast ulega poprawie. Zabiegi infuzji tlenowej można wykonać jednorazowo w celu natychmiastowej poprawy wyglądu skóry lub seriami, które w efekcie doprowadzą do poprawy jej struktury.

Rezultaty zabiegu infuzji tlenowej:

  • wypełnienie zmarszczek,
  • widoczne rozjaśnienie skóry,
  • głębokie nawilżenie skóry na poziomie komórkowym,
  • nadanie skórze witalności, napięcia i elastyczności,
  • wypełnienie ust,
  • wygładzenie okolic oczu

Każda z nas chciałaby się cieszyć piękną, gładką skórą. Nawilżenie jej na poziomie komórkowym to sposób na zniwelowanie oznak zmęczenia i stresu, a także na opóźnienie procesu starzenia się. Już dziś zadbaj o zdrowy, młody wygląd i zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi zabiegu infuzji tlenowej: http://klinikamelitus.pl/zabiegi/dermaoxy/.

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>