niedziela, Styczeń 19, 2020

Wymarzona sylwetka dzięki liposukcji Body Jet

Zdrowy styl życia i ćwiczenia fizyczne są podstawą dbania o odpowiedni wygląd ciała i dobre samopoczucie. Jednak nie zawsze nasz własny wysiłek pozwala osiągnąć wymarzone efekty. W takim przypadku z pomocą przychodzi chirurgia estetyczna, która oferuje nowoczesny zabieg liposukcji wodnej Body Jet.

Piękna sylwetka dzięki liposukcji

Body Jet to zabieg mało inwazyjny, który wykonuje się podczas jednej wizyty, a jego efekty widać już po kilku dniach. Liposukcja wodna cieszy się ogromnym powodzeniem – to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów oferowanych przez medycynę estetyczną. Liposukcję wykonuje się przede wszystkim na udach, pośladkach i brzuchu, czyli tych partiach ciała, z których najczęściej chcemy pozbyć się tkanki tłuszczowej. Body Jet po pierwsze ją usuwa, po drugie modeluje ciało. Należy podkreślić, że liposukcja dedykowana jest zarówno paniom, jak i panom, i w obu przypadkach daje doskonałe efekty.

Liposukcja wodna – nowoczesny, skuteczny i mało inwazyjny zabieg

Body Jet to innowacyjny zabieg, który wykorzystuje metodę roztworu wodnego WAL (z ang. Water-Jet Assisted Liposuction). Wykonuje go doświadczony chirurg, poddając pacjenta miejscowemu znieczuleniu. Dzięki strumieniowi wodnemu komórki tłuszczowe uwalniają się od tkanki łącznej, nie uszkadzając przy tym pozostałych tkanek. Kolejny krok liposukcji to usunięcie tłuszczu kaniulą z organizmu. Podczas odsysania tłuszczu Body Jet aplikuje do organizmu leki uśmierzające ból, co sprawia, że pacjent praktycznie nie odczuwa dyskomfortu w czasie całego zabiegu. Co więcej, ta metoda liposukcji umożliwia transplantację tkanki tłuszczowej o małej lub dużej objętości, a odessane komórki tłuszczowe pozostają praktycznie nieuszkodzone. Dzięki pełnej przeżywalności stają się najlepszym naturalnym materiałem wypełniającym, który można wykorzystać do powiększania lub modelowania piersi i pośladków.

Liposukcja – efekty zabiegu

Do głównych zalet liposukcji wodnej należy szybki czas wykonania zabiegu oraz stosunkowo mała bolesność i ilość skutków ubocznych w porównaniu do tradycyjnej liposukcji. Body Jet wykonuje się podczas jednego zabiegu trwającego ok. 2-3 godzin. Po wizycie pacjent może od razu udać się do domu, nie ma potrzeby hospitalizacji. Po zabiegu przez ok. 3 tygodnie należy nosić specjalistyczne ubranie uciskowe. Liposukcja wodna może też spowodować siniaki i obrzęki. Zabieg charakteryzuje się wysoką precyzyjnością oraz skutecznością: na 100 kg masy ciała można odessać aż 5 litrów tkanki tłuszczowej. Liposukcja wodna daje szybki efekt i pozwala na długotrwałe cieszenie się wymarzoną sylwetką. Do osiągnięcia najlepszych rezultatów zaleca się zmianę nawyków żywieniowych i zwiększenie aktywności fizycznej.

Liposukcja – cena Body Jet

Cena zabiegu Body Jet waha się w zależności od indywidualnego przypadku każdego pacjenta. Sprawdź, ile kosztuje zabieg w  Centrum Der-Med Katowice lub Kraków.

Przeciwwskazania do zabiegu liposukcji wodnej

Liposukcji wodnej Body Jet nie należy stosować w przypadku pacjentów z:

  • nadciśnieniem,
  • niewydolnością wątroby,
  • stanami zapalnymi,
  • nieleczoną cukrzycą,
  • chorobami serca,
  • zaburzeniami krzepnięcia krwi.

Na zabieg liposukcji wodnej Body Jet można umówić się w Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznym DER-MED Kraków lub Katowice.

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>